BRIO® Můj první herní kufr BRIO 33711

BRIO® Můj první herní kufr BRIO 33711

 • Skladem
 • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
 • Poštovné zdarma od 850 Kč
 • Ještě 7 kusy k dispozici!

699 Kč
Cena včetně DPH:

Popis výrobku

Číslo výrobku: A207741

BRIO® Můj první herní kufr BRIO 33711
První herní kufr z umělé hmoty je ideální na cestování a návštěvy.

Obsahuje první lokomotivu na baterie Brio s vagónkem s rolničkou, kolejnice a dvě patentované rampy. Extra železnice do zatáčky je zabudována v kufru a je kompatibilní s Brio World.

Herní kufr se svítícími barvami jen pro Tebe! Vezmi si ho s sebou na cesty, nebo si ho vezmi ke kamarádům. Otevři kufr a posouvej vagón s rolničkou po kolejích.

Praktický herní kufr pro uložení šetřící místo.

Podrobnosti:
 • Obsah: 7 dílů (1x lokomotiva, 1x vagón s rolničkou, 2x kolejnice, 2x rampa, 1x kufr)
 • Materiál: umělá hmota, dřevo
 • Rozměr: ca. 44,6 x 24,1 x 7,4 cm
 • Věk: Od 3 let.

 • Upozornění
  Nevhodné pro děti do 3 let. Obsahuje malé části, které by mohly být spolknuty. Nebezpečí udušení!

  Informace o zaslání

  Doručení zásilek:

  Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

  Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

  Značka

  Brio

  Brio - Jednoduchý design, nekonečná fantazie

  U Bria nejde o to děti zabavit nebo je umlčet. Jejich hračky mají podněcovat dětskou fantazii a přispívat k vývoji dítěte, a to vždy s ohledem na věk dítěte. Základem práce v Briu, které bylo založeno ve Švédku a nyní je vlastněno německou firmou Ravensburger, jsou 4 železná pravidla. Hračka musí být bezpečná, odpovídat vysokým firemním standardům, pro dítě musí být intuitivně snadno pochopitelná a musí přispívat k vývoji dítěte. Dřevěné hračky od Bria si jistě zamiluje i Vaše dítě.


  BRIO® Můj první herní kufr BRIO 33711
  699 Kč