❤ DĚKUJEME ❤
❤ DĚKUJEME ❤
Ušetřete
až 500 Kč
00
Hod.
00
Min.
00
Sek.
Více zdei
BRIO Můj první zasunovací tunel 33706

BRIO Můj první zasunovací tunel 33706

 • Skladem
 • Dodací lhůta: 1-3 pracovní dny
 • Poštovné zdarma od 850 Kč
 • Ještě 3 kusy k dispozici!

MOC¹ 682 Kč
454 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 228 Kč

Popis výrobku

Číslo výrobku: A172841

BRIO Můj první zasunovací tunel 33706
Dva dřevěné sloupy a umělohmotná střecha tvoří spolu napínavý tunel pro železnici. Spoj dílu spolu, spoj svou lokomotivu s chrastícím vagónem a projeď za vtipného zvuku tunelem.

Podrobnosti:
 • Číslo výrobku výrobce: 33706
 • Věk: od 18 měsíců.
 • Příslušenství

  Cena
  1.072 Kč
  Cena
  273 Kč
  Cena
  298 Kč
  Cena
  1.137 Kč

  Informace o zaslání

  Doručení zásilek:

  Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

  Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

  Značka

  Brio

  Brio - Jednoduchý design, nekonečná fantazie

  U Bria nejde o to děti zabavit nebo je umlčet. Jejich hračky mají podněcovat dětskou fantazii a přispívat k vývoji dítěte, a to vždy s ohledem na věk dítěte. Základem práce v Briu, které bylo založeno ve Švédku a nyní je vlastněno německou firmou Ravensburger, jsou 4 železná pravidla. Hračka musí být bezpečná, odpovídat vysokým firemním standardům, pro dítě musí být intuitivně snadno pochopitelná a musí přispívat k vývoji dítěte. Dřevěné hračky od Bria si jistě zamiluje i Vaše dítě.


  BRIO Můj první zasunovací tunel 33706
  MOC¹ 682 Kč
  454 Kč