BRIO Můj velký statek 30398

BRIO Můj velký statek 30398

 • Skladem
 • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
 • Poštovné zdarma!
 • Ještě 8 kusy k dispozici!

1.420 Kč
949 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 471 Kč

Popis výrobku

Číslo výrobku: A173020

BRIO Můj velký statek 30398
Statkář má spoustu práce. Musí krmit zvířata, opravovat ploty a mnohé další. Naštěstí má náš statkář kbelík a trakař, které mu to ulehčí. Zvířata jsou ráda venku. Večer ale musí do stáje.

Podrobnosti:
 • Číslo výrobku výrobce: 30398
 • Věk: od 18 měsíců.
 • Příslušenství

  Cena
  665 Kč
  Cena
  569 Kč
  Cena
  269 Kč
  Cena
  336 Kč
  Cena
  250 Kč
  Cena
  188 Kč
  Cena
  644 Kč

  Informace o zaslání

  Doručení zásilek:

  Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

  Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

  Značka

  Brio

  Brio - Jednoduchý design, nekonečná fantazie

  U Bria nejde o to děti zabavit nebo je umlčet. Jejich hračky mají podněcovat dětskou fantazii a přispívat k vývoji dítěte, a to vždy s ohledem na věk dítěte. Základem práce v Briu, které bylo založeno ve Švédku a nyní je vlastněno německou firmou Ravensburger, jsou 4 železná pravidla. Hračka musí být bezpečná, odpovídat vysokým firemním standardům, pro dítě musí být intuitivně snadno pochopitelná a musí přispívat k vývoji dítěte. Dřevěné hračky od Bria si jistě zamiluje i Vaše dítě.


  BRIO Můj velký statek 30398
  1.420 Kč
  949 Kč