Akce na autosedačky
Akce na autosedačky
SLEVA 10%
1AS2313
00
Hod.
00
Min.
00
Sek.
Více zdei
BRIO® Nádraží a lokomotiva Classic 33615

BRIO® Nádraží a lokomotiva Classic 33615

 • Skladem
 • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
 • Poštovné zdarma od 850 Kč

559 Kč
388 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 171 Kč

Popis výrobku

Číslo výrobku: A207717

BRIO® Nádraží a lokomotiva Classic 33615
Robustní sada ze dřeva s lokomotivou a nádražím, které se dá postavit na koleje, nebo kam chceš. Originální haptika ze dřeva. Vhodné k vláčkodráhám od Brio.

Pro toto stabilní dřevěné nádraží nepotřebuješ ani koleje. Postav ho, kam chceš a projeď jím lokomotivou. Nebo ho spoj s kolejnicemi ze světa Brio.

Všichni pasažéři jsou na palubě? Teď to může začít!

Podrobnosti:
 • Obsah: 2 díly (1 nádraží a 1 lokomotiva)
 • Materiál: dřevo
 • Rozměr: ca. 12 x 10 x 9,6 cm
 • Věk: Od 3 let.

 • Upozornění
  Nevhodné pro děti do 3 let. Obsahuje malé části, které by mohly být spolknuty. Nebezpečí udušení!

  Informace o zaslání

  Doručení zásilek:

  Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

  Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

  Značka

  Brio

  Brio - Jednoduchý design, nekonečná fantazie

  U Bria nejde o to děti zabavit nebo je umlčet. Jejich hračky mají podněcovat dětskou fantazii a přispívat k vývoji dítěte, a to vždy s ohledem na věk dítěte. Základem práce v Briu, které bylo založeno ve Švédku a nyní je vlastněno německou firmou Ravensburger, jsou 4 železná pravidla. Hračka musí být bezpečná, odpovídat vysokým firemním standardům, pro dítě musí být intuitivně snadno pochopitelná a musí přispívat k vývoji dítěte. Dřevěné hračky od Bria si jistě zamiluje i Vaše dítě.


  BRIO® Nádraží a lokomotiva Classic 33615
  559 Kč
  388 Kč