Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
BRIO Parní lokomotiva černý kulový blesk s tendrem na uhlí
Momentálně vyprodáno

BRIO Parní lokomotiva černý kulový blesk s tendrem na uhlí

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • Dieslová lokomotiva s nákladními vagóny BRIO

310 Kč
299 Kč
Cena včetně DPH:

Popis výrobku

Číslo výrobku: A004901

BRIO Parní lokomotiva černý kulový blesk s tendrem na uhlí
Parní lokomotiva černý kulový blesk s tendrem na uhlí
Číslo výrobku: 33697

Nasednout, odstupte od vlaku, protože odjíždí! Tento vlak jenom čeká na to, aby konečně mohl vypustit páru. Tendr na uhlí je už až povrch naložen a lokomotiva jede na plné obrátky. Můžeme vyjet na trať!
Dá se skombinovat s dráhou Brio.

Upozornění! Hračka není vhodná pro děti do 3 let.

Příslušenství

Cena
1.030 Kč
Cena
159 Kč
Cena
214 Kč
Cena
259 Kč
Cena
290 Kč

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Brio

Brio - Jednoduchý design, nekonečná fantazie

U Bria nejde o to děti zabavit nebo je umlčet. Jejich hračky mají podněcovat dětskou fantazii a přispívat k vývoji dítěte, a to vždy s ohledem na věk dítěte. Základem práce v Briu, které bylo založeno ve Švédku a nyní je vlastněno německou firmou Ravensburger, jsou 4 železná pravidla. Hračka musí být bezpečná, odpovídat vysokým firemním standardům, pro dítě musí být intuitivně snadno pochopitelná a musí přispívat k vývoji dítěte. Dřevěné hračky od Bria si jistě zamiluje i Vaše dítě.