Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
BRIO® Parní lokomotiva s tendrem, limitovaná edice 2017, 33800

BRIO® Parní lokomotiva s tendrem, limitovaná edice 2017, 33800

 • Skladem
 • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
 • Poštovné zdarma od 850 Kč
 • Ještě 7 kusy k dispozici!

369 Kč
Cena včetně DPH:

Popis výrobku

Číslo výrobku: A203119

BRIO® Parní lokomotiva s tendrem, limitovaná edice 2017, 33800
To je vlak roku!

Ať už jsi na tajné misi na divokém západě nebo vykládáš uhlí, tato parní lokomotiva s dřevěnými detaily zajistí, že to bude příjemná cesta. Zlatá pístová kolečka se při jízdě otáčejí jako u skutečného vlaku.

Vlak speciální edice s lokomotivou a vagónem. Tato velká parní lokomotiva má stylový, nadčasový vzhled a detaily typu zlatý komín. Sběratelský kousek.

Podrobnosti:
 • Obsah: 1x parní lokomotiva
 • Rozměr: ca. 12,5 x 2,5 x 20 cm
 • Věk: Od 3 let.

 • Upozornění
  Nevhodné pro děti do 3 let. Obsahuje malé části, které by mohly být spolknuty. Nebezpečí udušení!

  Informace o zaslání

  Doručení zásilek:

  Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

  Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

  Značka

  Brio

  Brio - Jednoduchý design, nekonečná fantazie

  U Bria nejde o to děti zabavit nebo je umlčet. Jejich hračky mají podněcovat dětskou fantazii a přispívat k vývoji dítěte, a to vždy s ohledem na věk dítěte. Základem práce v Briu, které bylo založeno ve Švédku a nyní je vlastněno německou firmou Ravensburger, jsou 4 železná pravidla. Hračka musí být bezpečná, odpovídat vysokým firemním standardům, pro dítě musí být intuitivně snadno pochopitelná a musí přispívat k vývoji dítěte. Dřevěné hračky od Bria si jistě zamiluje i Vaše dítě.


  BRIO® Parní lokomotiva s tendrem, limitovaná edice 2017, 33800
  369 Kč