BRIO Pestrý klaunův vlak 33756

BRIO Pestrý klaunův vlak 33756

 • Skladem
 • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
 • Poštovné zdarma od 850 Kč
 • Ještě 12 kusy k dispozici!

689 Kč
464 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 225 Kč

Popis výrobku

Číslo výrobku: A172965

BRIO Pestrý klaunův vlak 33756
Nasedat, klaunovým vlakem jedeme do zábavného parku. Mám pro všechny balónky. Nastup prostě do pestrého dřevěného vlaku a raduj se z veselé jízdy. V zábavním parku nic nepropásnete, protože vás vlak všude zaveze. Tak nasedat - zábava právě začala.

Podrobnosti:
 • Číslo výrobku výrobce: 33756
 • Od 3 let


 • Upozornění!
  Nevhodné pro děti do tří let. Obsahuje malé části, které by mohly být spolknuty. Nebezpečí udušení!

  Příslušenství

  Cena
  172 Kč
  Cena
  189 Kč
  Cena
  167 Kč
  Cena
  167 Kč
  Cena
  202 Kč
  Cena
  1.085 Kč
  Cena
  308 Kč

  Informace o zaslání

  Doručení zásilek:

  Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

  Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

  Značka

  Brio

  Brio - Jednoduchý design, nekonečná fantazie

  U Bria nejde o to děti zabavit nebo je umlčet. Jejich hračky mají podněcovat dětskou fantazii a přispívat k vývoji dítěte, a to vždy s ohledem na věk dítěte. Základem práce v Briu, které bylo založeno ve Švédku a nyní je vlastněno německou firmou Ravensburger, jsou 4 železná pravidla. Hračka musí být bezpečná, odpovídat vysokým firemním standardům, pro dítě musí být intuitivně snadno pochopitelná a musí přispívat k vývoji dítěte. Dřevěné hračky od Bria si jistě zamiluje i Vaše dítě.


  BRIO Pestrý klaunův vlak 33756
  689 Kč
  464 Kč