Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
BRIO Pila se světlem a zvukem 33774

BRIO Pila se světlem a zvukem 33774

 • Skladem
 • Dodací lhůta: Přibližně 6-8 pracovních dnů.
 • Poštovné zdarma od 850 Kč
 • Ještě 14 kusy k dispozici!

MOC¹ 1.091 Kč
745 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 346 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A172845

BRIO Pila se světlem a zvukem 33774
Vše je nachystanÚ? PřijÝždÝ dalšÝ vlak, kterř je naložen kládami. Vyložte je na pile. PracovnÝk vystoupÝ na provoznÝ platformu a zapne přÝstroj. Velká pila se otáčÝ a ty slyšÝš pilu pracovat. PracovnÝk má přirozeně na sobě ochrannou helmu a sluchátka, protože bezpečnost je přednostnÝ.

Podrobnosti:
 • ŰÝslo vřrobku vřrobce: 33774
 • Věk: od 18 měsÝců.


 • DůležitÚ!
  Bate ie by měly břt vyměnovány jen dospělřmi. PoužÝvejte jen baterie stejnÚho typu. Nepokoušejte se dobÝjet baterie, kterÚ nejsou nabÝjecÝ. DobÝjecÝ baterie se smÝ dobÝjet jen za dohledu dospělÚho. Nikdy nepoužÝvat různÚ typy bateriÝ. NemÝchat starÚ a novÚ baterie. Baterie vkládat se správnou polaritou. VybitÚ baterie prosÝm hned z hračky vyndat. Svorky nesmÝ břt zkratovány. Pokud se hračka po delšÝ dobu nepoužÝvá, vždy prosÝm baterie vytáhnout. VybitÚ baterie a vyřazenÚ elektrickÚ a elektronickÚ vřrobky odevzdat na patřičnÚm sběrnÚm mÝstě. Tyto vřrobky nesmÝ břt vyhozeny do domácÝho odpadu. Hračku chránit před vlhkem a mokrem.

  Doručení zásilek:

  Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

  Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

  Brio

  Brio - Jednoduchý design, nekonečná fantazie

  U Bria nejde o to děti zabavit nebo je umlčet. Jejich hračky mají podněcovat dětskou fantazii a přispívat k vývoji dítěte, a to vždy s ohledem na věk dítěte. Základem práce v Briu, které bylo založeno ve Švédku a nyní je vlastněno německou firmou Ravensburger, jsou 4 železná pravidla. Hračka musí být bezpečná, odpovídat vysokým firemním standardům, pro dítě musí být intuitivně snadno pochopitelná a musí přispívat k vývoji dítěte. Dřevěné hračky od Bria si jistě zamiluje i Vaše dítě.


  BRIO Pila se světlem a zvukem 33774
  MOC¹ 1.091 Kč
  745 Kč