Na cesty se slevou
Na cesty se slevou
Kód kupónu
ASKWFEB7691
00
Hod.
00
Min.
00
Sek.
Více zdei
BRIO Policejní auto se světlem a zvukem 30377

BRIO Policejní auto se světlem a zvukem 30377

 • Skladem
 • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
 • Poštovné zdarma od 850 Kč
 • Ještě 4 kusy k dispozici!

MOC¹ 818 Kč
625 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 193 Kč

Popis výrobku

Číslo výrobku: A173022

BRIO Policejní auto se světlem a zvukem 30377
Zažij napínavá dobrodružství s vlastním policejním autem s měkkými, stabilními umělohmotnými koly. Když zmáčkneš na tlačítko, zazní siréna a spustí se modré světlo. Teď může z auta vyskočit policista a chytit zloděje.

Podrobnosti:
 • Číslo výrobku výrobce: 30377
 • Vytahovací figurky
 • Od 18 měsíců
 • Příslušenství

  Cena
  563 Kč

  Informace o zaslání

  Doručení zásilek:

  Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

  Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

  Značka

  Brio

  Brio - Jednoduchý design, nekonečná fantazie

  U Bria nejde o to děti zabavit nebo je umlčet. Jejich hračky mají podněcovat dětskou fantazii a přispívat k vývoji dítěte, a to vždy s ohledem na věk dítěte. Základem práce v Briu, které bylo založeno ve Švédku a nyní je vlastněno německou firmou Ravensburger, jsou 4 železná pravidla. Hračka musí být bezpečná, odpovídat vysokým firemním standardům, pro dítě musí být intuitivně snadno pochopitelná a musí přispívat k vývoji dítěte. Dřevěné hračky od Bria si jistě zamiluje i Vaše dítě.


  BRIO Policejní auto se světlem a zvukem 30377
  MOC¹ 818 Kč
  625 Kč