Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
BRIO Tahací beruška - červená

BRIO Tahací beruška - červená

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • Ještě 5 kusy k dispozici!
  • Tahací jezevčík BRIO
  • BRIO tahací žirafa
  • BRIO Pestré tahací lokomotiva 30240

MOC¹ 331 Kč
329 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A109710

BRIO Tahací beruška - červená
Tahací beruška - červená
Číslo výrobku: 30319

Tahací hračka s veselým pohybem brouka. Zatáhni za šňůru a nohy se pohybují.

Malá beruška ze dřeva se brzy stane nejlepším přítelem a všude Tě bude provázet. Dávej pozor a dívej se, jak se tento jedinečný brouk rozpohybuje, když ho k tomu tažením přiměješ. Dodává odvahu k brzkému učení se chůzi.

Podrobnosti:
• Od 12 m+

Příslušenství

Cena
243 Kč
Cena
226 Kč
Cena
243 Kč
Cena
235 Kč
Cena
278 Kč
Cena
278 Kč
Cena
449 Kč

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Brio

Brio - Jednoduchý design, nekonečná fantazie

U Bria nejde o to děti zabavit nebo je umlčet. Jejich hračky mají podněcovat dětskou fantazii a přispívat k vývoji dítěte, a to vždy s ohledem na věk dítěte. Základem práce v Briu, které bylo založeno ve Švédku a nyní je vlastněno německou firmou Ravensburger, jsou 4 železná pravidla. Hračka musí být bezpečná, odpovídat vysokým firemním standardům, pro dítě musí být intuitivně snadno pochopitelná a musí přispívat k vývoji dítěte. Dřevěné hračky od Bria si jistě zamiluje i Vaše dítě.


BRIO Tahací beruška - červená
MOC¹ 331 Kč
329 Kč