Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
BRIO tahacÝ kachna, bÝlá

BRIO tahacÝ kachna, bÝlá

  • Skladem
  • Dodací lhůta: Přibližně 6-8 pracovních dnů.
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • Ještě 12 kusy k dispozici!
  • BRIO TahacÝ beruška - červená
  • TahacÝ jezevčÝk BRIO
  • BRIO tahacÝ žirafa
  • BRIO PestrÚ tahacÝ lokomotiva 30240

435 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A004476

BRIO tahacÝ kachna, bÝlá
TahacÝ kachna, bÝlá
ČÝslo zbožÝ: 30323

Kachny nepatřÝ jen do vany. Tato kachnička tě bude všude doprovázet. Tento dřevěnř kamarád na taženÝ, kterř pohybuje hlavou a křÝdly, jeho kvákánÝ ti ukazuje, že jde stále za tebou.
DÚlka: 20 cm

Pozor! NenÝ vhodnÚ pro děti do 19 měsÝců.

Příslušenství

Cena
243 Kč
Cena
226 Kč
Cena
243 Kč
Cena
278 Kč
Cena
329 Kč
Cena
278 Kč
Cena
278 Kč
Cena
449 Kč

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Brio

Brio - Jednoduchý design, nekonečná fantazie

U Bria nejde o to děti zabavit nebo je umlčet. Jejich hračky mají podněcovat dětskou fantazii a přispívat k vývoji dítěte, a to vždy s ohledem na věk dítěte. Základem práce v Briu, které bylo založeno ve Švédku a nyní je vlastněno německou firmou Ravensburger, jsou 4 železná pravidla. Hračka musí být bezpečná, odpovídat vysokým firemním standardům, pro dítě musí být intuitivně snadno pochopitelná a musí přispívat k vývoji dítěte. Dřevěné hračky od Bria si jistě zamiluje i Vaše dítě.


BRIO tahacÝ kachna, bÝlá
435 Kč