Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
BRIO Traktor s přívěsem s koněm 30265

BRIO Traktor s přívěsem s koněm 30265

 • Skladem
 • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
 • Poštovné zdarma od 850 Kč
 • Ještě 4 kusy k dispozici!

MOC¹ 818 Kč
665 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 153 Kč

Popis výrobku

Číslo výrobku: A172826

BRIO Traktor s přívěsem s koněm 30265
Jako mladý statkář jednoznačně potřebuješ traktor. Koně je třeba dovézt na jiný statek, tak seskoč a pomoz mu z přívěsu. Pak nasedni znovu na traktor a vyjeď. Pokud je v cestě židle, objeď ji.

Podrobnosti:
 • Číslo výrobku výrobce: 30265
 • Věk: od 18 měsíců.
 • Příslušenství

  Cena
  569 Kč
  Cena
  255 Kč
  Cena
  189 Kč

  Informace o zaslání

  Doručení zásilek:

  Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

  Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

  Značka

  Brio

  Brio - Jednoduchý design, nekonečná fantazie

  U Bria nejde o to děti zabavit nebo je umlčet. Jejich hračky mají podněcovat dětskou fantazii a přispívat k vývoji dítěte, a to vždy s ohledem na věk dítěte. Základem práce v Briu, které bylo založeno ve Švédku a nyní je vlastněno německou firmou Ravensburger, jsou 4 železná pravidla. Hračka musí být bezpečná, odpovídat vysokým firemním standardům, pro dítě musí být intuitivně snadno pochopitelná a musí přispívat k vývoji dítěte. Dřevěné hračky od Bria si jistě zamiluje i Vaše dítě.


  BRIO Traktor s přívěsem s koněm 30265
  MOC¹ 818 Kč
  665 Kč