Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
BRIO Velká koňská stáj s doplňky

BRIO Velká koňská stáj s doplňky

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma!
  • Ještě 4 kusy k dispozici!

MOC¹ 1.637 Kč
1.230 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 407 Kč

Popis výrobku

Číslo výrobku: A128739

BRIO Velká koňská stáj s doplňky
Tato velká, složitelná stáj lze otevřít a krásně si s ní hrát.Na přední straně se nachází kolej a stodola. Najdete tu také boxy pro koně a místo na krmení, nahoře je místo na seno. Jedno kolečko, balík sena, koně a figurky se postarají o zábavu.

Podrobnosti:
• Číslo výrobku výrobce: 33791
• Od 3 let.

Pozor!
Nevhodné pro děti do tří let. Obsahuje malé části, které by mohly být spolknuty. Nebezpečí udušení!

Příslušenství

Cena
1.030 Kč
Cena
829 Kč
Cena
214 Kč

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Brio

Brio - Jednoduchý design, nekonečná fantazie

U Bria nejde o to děti zabavit nebo je umlčet. Jejich hračky mají podněcovat dětskou fantazii a přispívat k vývoji dítěte, a to vždy s ohledem na věk dítěte. Základem práce v Briu, které bylo založeno ve Švédku a nyní je vlastněno německou firmou Ravensburger, jsou 4 železná pravidla. Hračka musí být bezpečná, odpovídat vysokým firemním standardům, pro dítě musí být intuitivně snadno pochopitelná a musí přispívat k vývoji dítěte. Dřevěné hračky od Bria si jistě zamiluje i Vaše dítě.


BRIO Velká koňská stáj s doplňky
MOC¹ 1.637 Kč
1.230 Kč