BRIO Village Trhový stánek 33946

BRIO Village Trhový stánek 33946

 • Skladem
 • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
 • Poštovné zdarma od 850 Kč

710 Kč
469 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 241 Kč

Popis výrobku

Číslo výrobku: A173066

BRIO Village Trhový stánek 33946
Prodáváš zeleninu na trhu a tvůj stánek vypadá opravdu hezky. Vystav pěkně svou mrkev a jablka a prodávej čerstvou zeleninu a ovoce svým kamarádům.

Podrobnosti:
 • Číslo výrobku výrobce: 33946
 • Materiál: dřevo
 • Od 3 let.


 • Upozornění!
  Nevhodné pro děti do 3 let. Obsahuje malé dílky, které by dítě mohlo spolknout. Nebezpečí udušení!

  Příslušenství

  Cena
  488 Kč
  Cena
  758 Kč
  Cena
  585 Kč
  Cena
  809 Kč
  Cena
  469 Kč
  Cena
  588 Kč
  Cena
  217 Kč

  Informace o zaslání

  Doručení zásilek:

  Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

  Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

  Značka

  Brio

  Brio - Jednoduchý design, nekonečná fantazie

  U Bria nejde o to děti zabavit nebo je umlčet. Jejich hračky mají podněcovat dětskou fantazii a přispívat k vývoji dítěte, a to vždy s ohledem na věk dítěte. Základem práce v Briu, které bylo založeno ve Švédku a nyní je vlastněno německou firmou Ravensburger, jsou 4 železná pravidla. Hračka musí být bezpečná, odpovídat vysokým firemním standardům, pro dítě musí být intuitivně snadno pochopitelná a musí přispívat k vývoji dítěte. Dřevěné hračky od Bria si jistě zamiluje i Vaše dítě.


  BRIO Village Trhový stánek 33946
  710 Kč
  469 Kč