Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
BRIO Vláčkodráha - lesní práce 33789

BRIO Vláčkodráha - lesní práce 33789

 • Skladem
 • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
 • Poštovné zdarma!
 • Ještě 1 kusy k dispozici!
 • Sada vláčkodráhy BRIO - statek

MOC¹ 1.637 Kč
1.185 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 452 Kč

Popis výrobku

Číslo výrobku: A172844

BRIO Vláčkodráha - lesní práce 33789
V lese už na tebe a tvůj vlak čekají. Je třeba přeložit klády dřeva. Lesník s pilou ti pomůže. Napínavá hra, která se dá skvěle doplnit sadou s pilou. Vyjeď do lesa, pokácej dřevo a rozřezej ho na menší díly.

Nová sada s překladištěm dlouhého dřeva a vším, co potřebuješ na skvělé příběhy a zážitky v lese. Speciální jeřáb a auto na překládání s magnetickým ramenem, lesníkem s řetězovou pilou v ruce, přístroji na zalesňování, vagónem na klády, kládami, stromy, částmi hory a velkým mostem.

Podrobnosti:
 • Číslo výrobku výrobce: 33789
 • Od 3 let


 • Upozornění!
  Nevhodné pro děti do tří let. Obsahuje malé části, které by mohly být spolknuty. Nebezpečí udušení!

  Příslušenství

  Cena
  465 Kč
  Cena
  229 Kč
  Cena
  309 Kč
  Cena
  215 Kč

  Informace o zaslání

  Doručení zásilek:

  Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

  Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

  Značka

  Brio

  Brio - Jednoduchý design, nekonečná fantazie

  U Bria nejde o to děti zabavit nebo je umlčet. Jejich hračky mají podněcovat dětskou fantazii a přispívat k vývoji dítěte, a to vždy s ohledem na věk dítěte. Základem práce v Briu, které bylo založeno ve Švédku a nyní je vlastněno německou firmou Ravensburger, jsou 4 železná pravidla. Hračka musí být bezpečná, odpovídat vysokým firemním standardům, pro dítě musí být intuitivně snadno pochopitelná a musí přispívat k vývoji dítěte. Dřevěné hračky od Bria si jistě zamiluje i Vaše dítě.


  BRIO Vláčkodráha - lesní práce 33789
  MOC¹ 1.637 Kč
  1.185 Kč