Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
BRIO Vláčkodráha - lesnÝ práce 33789
Momentálně vyprodáno

BRIO Vláčkodráha - lesnÝ práce 33789

 • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
 • Poštovné zdarma!
 • Sada vláčkodráhy BRIO - statek
 • BRIO Sada - venkov, farma 33037

MOC¹ 1.637 Kč
1.185 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 452 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A172844

BRIO Vláčkodráha - lesnÝ práce 33789
V lese už na tebe a tvůj vlak čekajÝ. Je třeba přeložit klády dřeva. LesnÝk s pilou ti pomůže. NapÝnavá hra, která se dá skvěle doplnit sadou s pilou. Vyjed do lesa, pokácej dřevo a rozřezej ho na menšÝ dÝly.

Nová sada s překladištěm dlouhÚho dřeva a všÝm, co potřebuješ na skvělÚ přÝběhy a zážitky v lese. SpeciálnÝ jeřáb a auto na překládánÝ s magnetickřm ramenem, lesnÝkem s řetězovou pilou v ruce, přÝstroji na zalesnovánÝ, vagónem na klády, kládami, stromy, částmi hory a velkřm mostem.

Podrobnosti:
 • ŰÝslo vřrobku vřrobce: 33789
 • Od 3 let


 • UpozorněnÝ!
  NevhodnÚ pro děti do třÝ let. Obsahuje malÚ části, kterÚ by mohly břt spolknuty. NebezpečÝ udušenÝ!

  Příslušenství

  Cena
  745 Kč
  Cena
  465 Kč
  Cena
  232 Kč
  Cena
  315 Kč
  Cena
  218 Kč

  Doručení zásilek:

  Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

  Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

  Brio

  Brio - Jednoduchý design, nekonečná fantazie

  U Bria nejde o to děti zabavit nebo je umlčet. Jejich hračky mají podněcovat dětskou fantazii a přispívat k vývoji dítěte, a to vždy s ohledem na věk dítěte. Základem práce v Briu, které bylo založeno ve Švédku a nyní je vlastněno německou firmou Ravensburger, jsou 4 železná pravidla. Hračka musí být bezpečná, odpovídat vysokým firemním standardům, pro dítě musí být intuitivně snadno pochopitelná a musí přispívat k vývoji dítěte. Dřevěné hračky od Bria si jistě zamiluje i Vaše dítě.