Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
BRIO Vláčkodráha - nakládací rampa

BRIO Vláčkodráha - nakládací rampa

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • Ještě 13 kusy k dispozici!

MOC¹ 546 Kč
375 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 171 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A128737

BRIO Vláčkodráha - nakládací rampa
Nakládací rampa ti přináší spoustu akce na každou BRIO vláčkodráhu. Můžeš krásně nakládat seno na vagónky. Pohyblivá část udrží díky magnetce seno a řádně ho naloží na vagónek, který již čeká pod rampou. Odsud je pak přímo transportován na farmu.

Podrobnosti:
• Űíslo výrobku výrobce: 33792
• Od 3 let.

Pozor!
Nevhodné pro děti do tří let. Obsahuje malé části, které by mohly být spolknuty. Nebezpečí udušení!

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Brio

Brio - Jednoduchý design, nekonečná fantazie

U Bria nejde o to děti zabavit nebo je umlčet. Jejich hračky mají podněcovat dětskou fantazii a přispívat k vývoji dítěte, a to vždy s ohledem na věk dítěte. Základem práce v Briu, které bylo založeno ve Švédku a nyní je vlastněno německou firmou Ravensburger, jsou 4 železná pravidla. Hračka musí být bezpečná, odpovídat vysokým firemním standardům, pro dítě musí být intuitivně snadno pochopitelná a musí přispívat k vývoji dítěte. Dřevěné hračky od Bria si jistě zamiluje i Vaše dítě.


BRIO Vláčkodráha - nakládací rampa
MOC¹ 546 Kč
375 Kč