Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
BRIO Vláčkodráha - Velká vesnice se silem, 60 dílů

BRIO Vláčkodráha - Velká vesnice se silem, 60 dílů

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma!
  • Ještě 15 kusy k dispozici!

MOC¹ 3.273 Kč
1.899 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 1.374 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A148091

BRIO Vláčkodráha - Velká vesnice se silem, 60 dílů
Venku na farmě je život tichý. Kravička a kůň jsou na pastvě. Nalož tři balíky sena do sila. Vagón na sena je vybaven magnetkou. Zmáčkni páčku a nalož vagónek. Když se pomalu začne stmívat, je ten správný čas umístit zvířátka do vagónů. Farma s lokomotivou pro tvůj domov. Rozměr: ca. 1020 x 330 mm od 3 let

Podrobnosti:
• Číslo výrobku výrobce: 33135
• Rozměr: 102x73 cm
• Od 3 let.

Upozornění!
Nevhodné pro děti do tří let. Obsahuje malé části, které by mohly být spolknuty. Nebezpečí zadušení!

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Brio

Brio - Jednoduchý design, nekonečná fantazie

U Bria nejde o to děti zabavit nebo je umlčet. Jejich hračky mají podněcovat dětskou fantazii a přispívat k vývoji dítěte, a to vždy s ohledem na věk dítěte. Základem práce v Briu, které bylo založeno ve Švédku a nyní je vlastněno německou firmou Ravensburger, jsou 4 železná pravidla. Hračka musí být bezpečná, odpovídat vysokým firemním standardům, pro dítě musí být intuitivně snadno pochopitelná a musí přispívat k vývoji dítěte. Dřevěné hračky od Bria si jistě zamiluje i Vaše dítě.


BRIO Vláčkodráha - Velká vesnice se silem, 60 dílů
MOC¹ 3.273 Kč
1.899 Kč