Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
BRIO Vláčkodráha - Velká vesnice se silem, 60 dÝlů

BRIO Vláčkodráha - Velká vesnice se silem, 60 dÝlů

  • Skladem
  • Dodací lhůta: Přibližně 6-8 pracovních dnů.
  • Poštovné zdarma!

3.273 Kč
1.899 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 1.374 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A148091

BRIO Vláčkodráha - Velká vesnice se silem, 60 dÝlů
Venku na farmě je život tichř. Kravička a kůn jsou na pastvě. Nalož tři balÝky sena do sila. Vagón na sena je vybaven magnetkou. Zmáčkni páčku a nalož vagónek. Když se pomalu začne stmÝvat, je ten správnř čas umÝstit zvÝřátka do vagónů. Farma s lokomotivou pro tvůj domov. Rozměr: ca. 1020 x 330 mm od 3 let

Podrobnosti:
• ŰÝslo vřrobku vřrobce: 33135
• Rozměr: 102x73 cm
• Od 3 let.

UpozorněnÝ!
NevhodnÚ pro děti do třÝ let. Obsahuje malÚ části, kterÚ by mohly břt spolknuty. NebezpečÝ zadušenÝ!

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Brio

Brio - Jednoduchý design, nekonečná fantazie

U Bria nejde o to děti zabavit nebo je umlčet. Jejich hračky mají podněcovat dětskou fantazii a přispívat k vývoji dítěte, a to vždy s ohledem na věk dítěte. Základem práce v Briu, které bylo založeno ve Švédku a nyní je vlastněno německou firmou Ravensburger, jsou 4 železná pravidla. Hračka musí být bezpečná, odpovídat vysokým firemním standardům, pro dítě musí být intuitivně snadno pochopitelná a musí přispívat k vývoji dítěte. Dřevěné hračky od Bria si jistě zamiluje i Vaše dítě.


BRIO Vláčkodráha - Velká vesnice se silem, 60 dÝlů
3.273 Kč
1.899 Kč