Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
BRIO® WORLD Set Deluxe 33870
Momentálně vyprodáno

BRIO® WORLD Set Deluxe 33870

 • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
 • Poštovné zdarma!
5.899 Kč
Cena včetně DPH:

Popis výrobku

Číslo výrobku: A206965

BRIO® WORLD Set Deluxe 33870
S touto hrací sadou se dítě hezky zabaví.

World Set Deluxe spojuje různá témata. Vaše dítě tak může rozhodnout, jak má takový svět vypadat. Existují zde železnice, statek, přístav, ulice a dům. Vše se dá postavit libovolně.

Podrobnosti:
 • Obsah: Obsahuje 122 dílů
 • Rozměry: 113,8 x 69,3 cm
 • Věk: Od 3 let.

 • Upozornění
  Nevhodné pro děti do 3 let. Nebezpečí udušení malými díly.

  Informace o zaslání

  Doručení zásilek:

  Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

  Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

  Značka

  Brio

  Brio - Jednoduchý design, nekonečná fantazie

  U Bria nejde o to děti zabavit nebo je umlčet. Jejich hračky mají podněcovat dětskou fantazii a přispívat k vývoji dítěte, a to vždy s ohledem na věk dítěte. Základem práce v Briu, které bylo založeno ve Švédku a nyní je vlastněno německou firmou Ravensburger, jsou 4 železná pravidla. Hračka musí být bezpečná, odpovídat vysokým firemním standardům, pro dítě musí být intuitivně snadno pochopitelná a musí přispívat k vývoji dítěte. Dřevěné hračky od Bria si jistě zamiluje i Vaše dítě.