Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
BRIO Xylofon

BRIO Xylofon

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma od 850 Kč

MOC¹ 509 Kč
446 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 63 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A096523

BRIO Xylofon
Xylofon
Űíslo výrobku: 30182

Xylofon je část zcela nové řady výrobků pro hudební vývoj dítěte.
S tímto barevným xylofonem mohou děti objevit svět hudby.
Vytvoří pět jedinečných tónů.
Palička se dá schovat na spodní straně xylofonu.

Podrobnosti:
• Věk: od 24 měsíců.

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Brio

Brio - Jednoduchý design, nekonečná fantazie

U Bria nejde o to děti zabavit nebo je umlčet. Jejich hračky mají podněcovat dětskou fantazii a přispívat k vývoji dítěte, a to vždy s ohledem na věk dítěte. Základem práce v Briu, které bylo založeno ve Švédku a nyní je vlastněno německou firmou Ravensburger, jsou 4 železná pravidla. Hračka musí být bezpečná, odpovídat vysokým firemním standardům, pro dítě musí být intuitivně snadno pochopitelná a musí přispívat k vývoji dítěte. Dřevěné hračky od Bria si jistě zamiluje i Vaše dítě.


BRIO Xylofon
MOC¹ 509 Kč
446 Kč