Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
BRIO Žlutá sklápěčka 30373

BRIO Žlutá sklápěčka 30373

 • Skladem
 • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
 • Poštovné zdarma od 850 Kč
 • Ještě 14 kusy k dispozici!

MOC¹ 682 Kč
563 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 119 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A173025

BRIO Žlutá sklápěčka 30373
Pojd si hrát. Dobrá velikost, měkká umělohmotná kola a funkční sklápěčka jsou ideální pro malé ruce. Posadíš řidiče do vozu, zvedneš náklad a jedeš na statek.

Podrobnosti:
 • Űíslo výrobku výrobce: 30373
 • Od 18 měsíců
 • Příslušenství

  Cena
  625 Kč

  Doručení zásilek:

  Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

  Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

  Brio

  Brio - Jednoduchý design, nekonečná fantazie

  U Bria nejde o to děti zabavit nebo je umlčet. Jejich hračky mají podněcovat dětskou fantazii a přispívat k vývoji dítěte, a to vždy s ohledem na věk dítěte. Základem práce v Briu, které bylo založeno ve Švédku a nyní je vlastněno německou firmou Ravensburger, jsou 4 železná pravidla. Hračka musí být bezpečná, odpovídat vysokým firemním standardům, pro dítě musí být intuitivně snadno pochopitelná a musí přispívat k vývoji dítěte. Dřevěné hračky od Bria si jistě zamiluje i Vaše dítě.


  BRIO Žlutá sklápěčka 30373
  MOC¹ 682 Kč
  563 Kč