Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
britax römer Isofix Zaváděcí plasty široké černé

britax römer Isofix Zaváděcí plasty široké černé

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma od 850 Kč

420 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A180128

britax römer Isofix Zaváděcí plasty široké černé
Návod k použití:
Zaváděcí plasty usnadní montáž Isofixu a eliminují poškození potahů auta. V případě nepoužívání by se měly sundat a pečlivě schovat. U aut s překlápěcí zádovou opěrkou se musí plasty odstranit před překlopením. Vznikající poruchy funkce jsou nejčastěji způsobeny zašpiněním zaváděcích plastů a ramen. řešením je jejich očištění.

Oba zaváděcí plasty připevnit na ramena Isofixu autosedačky (mezi sedačkou a zádovou opěrkou). Výklenek musí ukazovat nahoru.

Britax römer nabízí 2 roky garanci při výrobních a materiálových chybách. Garanční lhůta začíná v den koupě a platí jen pokud se výrobky používají podle uživatelského návodu. Mimo garanční lhůty rozlišuje britax römer mezi náhradními díly, které si může zákazník vyměnit samostatně (k dostání online) a náhradními díly, které má vyměnit zkušený opravce nebo přímo britax römer. V každém případě se smí používat jen originální náhradní díly.

Garance výměny - V případě nehody garantujeme výměnu autosedačky!

Dokonce i boční náraz při nízké rychlosti může vést k poškození autosedačky. Pokud jste autosedačku koupili u nás, garantujeme Vám její bezplatnou výměnu po dobu dvou let od koupě.

Podrobnosti

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

britax römer Isofix Zaváděcí plasty široké černé
420 Kč