Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
BRUDER® Dřevařskř set s figurkou 62650

BRUDER® Dřevařskř set s figurkou 62650

  • Skladem
  • Dodací lhůta: Přibližně 6-8 pracovních dnů.
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • Ještě 4 kusy k dispozici!

791 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A137158

BRUDER® Dřevařskř set s figurkou 62650
Tato sada potěšÝ každÚho malÚho dřevorubce. Celř proces pokácenÝ dřÝvÝ se stává zajÝmavou hrou. Z velkřch částÝ stromů nařežou menšÝ kusy pomocÝ motorovÚ pily. Tyto kusy jsou pak dále zpracovány štÝpačkou na dřevo. Ta velice usnadnÝ práci při zpraconánÝ dřeva. NesmÝme zapomenout na ručnÝ pilu, která se vždy hodÝ. PracovnÝci si někdy pomáhajÝ i sekerou, která je v sadě takÚ obsažena. Bezpečnost při práci je takÚ velice důležitá! Proto je postava vybavena ochannou vestou a přilbou s hledÝm. PracovnÝ přÝstroje může figurka snadno držet.

Podrobnosti:
• ŰÝslo vřrobku vřrobce: 62650
• Věk: od 3 let

Pozor!
- UpozorněnÝ! NevhodnÚ pro děti do 36 měsÝců. NebezpečÝ udušenÝ malřmi dÝly.
- Doporučenř věk: vhodnÚ pro děti od 3 let
- Vyrobeno z kvalitnÝ umělÚ hmoty (ABS)
- Made by Bruder

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

BRUDER® Dřevařskř set s figurkou 62650
791 Kč