Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
BRUDER® Figurka - Hasič s příslušenstvím 62700
Momentálně vyprodáno

BRUDER® Figurka - Hasič s příslušenstvím 62700

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
599 Kč
460 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 139 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A137162

BRUDER® Figurka - Hasič s příslušenstvím 62700
Tato sada obsahuje základní vybavení pro každého hasiče. Vedle ochraného oblečení jako je uniforma s helmou a rukavicemi disponuje hasič dáchacím přístrojem s kyslíkovou bombou, Nesmí chybět svítilna, hasící přístroj a vysunovací žebřík pro rychlou pomoc při požáru. Sada dále obsahuje - megafon, vysílačku, výstražný trojúhelník pro každodenní práci. Skvělá sada pro fanoušky hasičů. BRUDER nabízí skvělé doplnky pro hraní hasičských scének.

Podrobnosti:
• Űíslo výrobku výrobce: 62650
• Věk: od 3 let

Pozor!
- Upozornění! Nevhodné pro děti do 36 měsíců. Nebezpečí udušení malými díly.
- Doporučený věk: vhodné pro děti od 3 let
- Vyrobeno z kvalitní umělé hmoty (ABS)
- Made by Bruder

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.