Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
BRUDER® Garáž 68010

BRUDER® Garáž 68010

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma!
  • Ještě 8 kusy k dispozici!

1.335 Kč
1.230 Kč
Cena včetně DPH:

Popis výrobku

Číslo výrobku: A137188

BRUDER® Garáž 68010
Skvělá garáž, neboli hala pro stavení stroje. Hala pro stavební stroje - stavebnicová hala pro vozidla a stroje BRUDER do max. výšky 24 cm. Posuvná vjezdová vrata. Lze snadno složit a opět rozložit, střešní díl je snadno vyjímatelný pro snadnější hraní. Jednotlivé budovy lze vzájemně kombinovat díky patentovanému modulárnímu systému připojení, serie BWORLD se bude neustále rozšiřovat. Možné kombinovat s výrobkem číslo: 68000.

Pohyblivá funkce:
- střecha je snímatelná pro snadné hraní
- budovu lze snadno přemístit
- budova je vhodná i pro vozidla do výšky 24 cm Profi série
- kompatibilní s dalšími systémy plotů a přístřešků pro zvířata
- možno kombinovat s více budovami
- možné propojit s dalšími doplňky

Podrobnosti:
• Číslo výrobku výrobce: 68010
• Věk: od 3 let

Pozor!
- Doporučený věk: vhodné pro děti od 2 let

- Vyrobeno z kvalitní umělé hmoty (ABS)
- Made by Bruder

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

BRUDER

Plastové značky jako živé s láskou k detailu

Německá rodinná firma BRUDER je jedna z předních výrobců velmi kvalitních modelů aut z velmi kvalitní umělé hmoty. Značka BRUDER znamená nejvyšší kvalitu, protože se všechny výrobky zhotovují podle přísných měřítek kvality. Slogan „také v malém jako ten velký“ případně „Just like the real thing“ zrcadlí vodítko firemní filozofie. Hračky BRUDER jsou navrhovány a vyráběny v moderních podmínkách ve vlastních prostorách.


BRUDER® Garáž 68010
1.335 Kč
1.230 Kč