Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
BRUDER® John Deere Kombajn T670i 02132

BRUDER® John Deere Kombajn T670i 02132

  • Skladem
  • Dodací lhůta: Přibližně 6-8 pracovních dnů.
  • Poštovné zdarma!
  • Ještě 1 kusy k dispozici!

1.500 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A135890

BRUDER® John Deere Kombajn T670i 02132
John Deere patřÝ na světovÚm trhu mezi špičkovÚ vřrobce traktorů a právě takÚ kombajnů. Novinkou T-sÚrie je tento model T 670i, řadÝ se tak předevšÝm dÝky svÚmu vřkonu a vybavenÝ. Plně funkčnÝ mechanická hračka bez pohonu z kvalitnÝho houževnatÚho plastu. Podobně jako skutečnř kombajn disponuje řadou funkcÝ i tento model, zhotovenř přesně dle originálu. Může se pyšnit nejen skvělřm designovřm provedenÝm, ale předevšÝm takÚ propracovanostÝ do detailu. BRUDER John Deere kombajn ke hranÝ a pochopenÝ funkčnosti stroje. Důležitou funkcÝ je otvÝracÝ zásobnÝk, ze kterÚho je obilÝ transportováno trubkou s hnacÝm šnekem (obilÝ přiloženo ve formě bÝlřch kuliček). ŽacÝ lišta je polohovatelná a snadno odjÝmatelná. K jejÝmu převozu sloužÝ pomocnř vozÝk, kterř lze zapojit za kombajn. ZadnÝ náprava je snadno otočná a kyvadlová. K dalšÝm reálnřm detailům patřÝ tÚž otvÝracÝ dveře od kabiny, otvÝránÝ krytu od motoru.

Highlights:

Stavba vozidla:
- náprava
- tažnÚ zařÝzenÝ
- otvÝracÝ dvÝřka
- vřklopnÚ hornÝ a bočnÝ dekly
- otočná žacÝ lišta,zatáčecÝ zadnÝ kola

Pohyblivá funkce:
- Funkce: šnek v rameni imituje sypánÝ obilÝ

Podrobnosti:
• ŰÝslo vřrobku vřrobce: 02132
• Rozměr: 60,3 x 47,3 x 23,7 cm
• MěřÝtko: 1:16
• Věk: od 4 let.

Pozor!
- UpozorněnÝ! NevhodnÚ pro děti do 36 měsÝců. NebezpečÝ udušenÝ malřmi dÝly.
- Doporučenř věk: vhodnÚ pro děti od 4 let
- Vyrobeno z kvalitnÝ umělÚ hmoty (ABS)
- Made by Bruder

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

BRUDER® John Deere Kombajn T670i 02132
1.500 Kč