Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
BRUDER® Joskin Přívěs 02212
Momentálně vyprodáno

BRUDER® Joskin Přívěs 02212

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
817 Kč
570 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 247 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A135947

BRUDER® Joskin Přívěs 02212
Tento vůz patří k největším a nejmohutnějším návěsům ve své řadě. Pyšní se belgickou značkou Joskin. Je koncipován pro extrémní podmínky a těžké náklady. Využít jej proto můžeme nejen ve stavebnictví, ale kupříkladu také v zemědělství. Přívěs JOSKIN sklápí se pomocí teleskopického ramene v průběhu sklápění se automaticky otevřou zadní vrata, která jdou zablokovat v jakékoli pozici. Navíc je kombinovatelný též s unimogy. Je vybaven sklápěcí korbou, která se ovládá teleskopickým ramenem. Vůz má celkem tři nápravy. Je zhotoven přesně dle originálu a skutečně patří k jedním z nejvydařenějších modelů BRUDER. Ideálně se hodí k traktorům z řady Profi série - nové generace.

Highlights:

Stavba vozidla:
- polohovatelná vanová korba
- možné otevřít vikýř na obilí
- zád k otevření
- sklápěcí funkce
- podstavná noha

Prvky:
- možné otevřít 3 nápravy

Podrobnosti:
• Űíslo výrobku výrobce: 02212
• Rozměr: 45,7 x 18,1 x 20,8 cm
• Měřítko: 1:16
• Věk: od 4 let.

Pozor!
- Upozornění! Nevhodné pro děti do 36 měsíců. Nebezpečí udušení malými díly.
- Doporučený věk: vhodné pro děti od 4 let
- Vyrobeno z kvalitní umělé hmoty (ABS)
- Made by Bruder

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.