Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
BRUDER® Kombajn Claas Lexion 780 Terra Trac 02119
Momentálně vyprodáno

BRUDER® Kombajn Claas Lexion 780 Terra Trac 02119

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma!
1.908 Kč
1.670 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 238 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A135804

BRUDER® Kombajn Claas Lexion 780 Terra Trac 02119
Kombajn Claas Lexion 780 Terra Trac od BRUDER je vyroben dle originálu a propracován do každÚho detailu. Fascinuje svou velikostÝ, spracovánÝm a funkčnostÝ. Unikátem je použitÝ pásů mÝsto přednÝch kol z důvodu snÝženÝ tlaku na půdu. TERRA TRAC je inovativnÝ novinka firmy Claas. DnešnÝ mega-mašiny se svřmi vysokřmi vřkony a dalšÝmi funkčnÝmi prvky, potřebujÝ tento inovativnÝ rozvoj snÝženÝ tlaku na půdu. Tento vřvoj je velice důležitř pro efektivnějšÝ sklizně. BRUDER přinášÝ TERRA TRAC kombajn, kterř je plně funkčÝ a je vyroben dle originálu, řadÝ se do speciálnÝch modelů a je vyroben v měřÝtku 1:16. Dále umožnuje snadnÚ ovládánÝ řÝzenÝ velkřch modelů pro malÚ dětskÚ ruce. Prvky: UnikátnÝ pásovř pohon mÝsto přednÝch kol, řÝzenÝ pomocÝ pohyblivÚ zadnÝ nápravy, funkčnÝ žacÝ lišta závislá na pojezdovÚ rychlosti kombajnu DalšÝ zvláštnÝ funkce: odnÝmatelná lišta s možnostÝ uložit na transportnÝ vozÝk, sypánÝ obilÝ ze zásobnÝku komÝnem pomocÝ šneku (ručnÝ pohon), otevÝratelná kabina, kryt motoru i bunkr na zrnÝ, otočnÚ schůdky do kabiny řidiče Tak je možnÚ hranÝ jako v realitě. Otevřete dveře kabiny a posadte dovnitř figurku.

Highlights:

Kabina:
- dveře k otevřenÝ

Stavba vozidla:
- řÝzenÝ pomocÝ pohyblivÚ zadnÝ nápravy
- tažnÚ zařÝzenÝ
- sypánÝ obilÝ ze zásobnÝku komÝnem pomocÝ šneku (ručnÝ pohon)
- funkčnÝ žacÝ lišta, odnÝmatelná s možnostÝ uložit na transportnÝ vozÝk
- otevÝratelná kabina, kryt motoru i zásobnÝk na zrnÝ

Prvky:
- otočnÚ schůdky

Pohyblivá funkce:
- pásovř pohon mÝsto přednÝch kol

Podrobnosti:
• ŰÝslo vřrobku vřrobce: 02119
• Rozměr: 60 x 47 x 23,5 cm
• MěřÝtko: 1:16
• Věk: od 4 let.

Pozor!
- UpozorněnÝ! NevhodnÚ pro děti do 36 měsÝců. NebezpečÝ udušenÝ malřmi dÝly.
- Doporučenř věk: vhodnÚ pro děti od 4 let
- Vyrobeno z kvalitnÝ umělÚ hmoty (ABS)
- Made by Bruder

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.