Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
BRUDER® Kultivátor KUHN DISCOVER XL 02217

BRUDER® Kultivátor KUHN DISCOVER XL 02217

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • Ještě 1 kusy k dispozici!

520 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A135975

BRUDER® Kultivátor KUHN DISCOVER XL 02217
Tento model je věrnou kopií originálu se všemi funkcemi a propracovanými detaily. Je vhodný pro traktory od 160 PS. Kultivátor KUHN DISCOVER XL čtyři rámy s 54 rotačními disky a dva válce. Při převozu je možné brány snadno zdvihnout. Celá konstrukce se dá poskládat pro cestu po silnici Stroj je vybaven pevnými profilovými pneumatikami i pro náročnější terénní podmínky Le kombinovat se všemi traktory Profi série a vozy MB Unimog (traktor není součástí dodávky)

Highlights:

Stavba vozidla:
- 2 válce
- čtyři rámy s 54 rotačními disky
- konstrukce lze sklopit pro transport na silnici

Prvky:
- profil pneumatik

Podrobnosti:
• Číslo výrobku výrobce: 02217
• Rozměr: 54,5 x 35 x 11 cm
• Měřítko: 1:16
• Věk: od 4 let.

Pozor!
- Upozornění! Nevhodné pro děti do 36 měsíců. Nebezpečí udušení malými díly.
- Doporučený věk: vhodné pro děti od 4 let
- Vyrobeno z kvalitní umělé hmoty (ABS)
- Made by Bruder

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

BRUDER

Plastové značky jako živé s láskou k detailu

Německá rodinná firma BRUDER je jedna z předních výrobců velmi kvalitních modelů aut z velmi kvalitní umělé hmoty. Značka BRUDER znamená nejvyšší kvalitu, protože se všechny výrobky zhotovují podle přísných měřítek kvality. Slogan „také v malém jako ten velký“ případně „Just like the real thing“ zrcadlí vodítko firemní filozofie. Hračky BRUDER jsou navrhovány a vyráběny v moderních podmínkách ve vlastních prostorách.


BRUDER® Kultivátor KUHN DISCOVER XL 02217
520 Kč