Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
BRUDER® Kypřič Lemken deskový 02222

BRUDER® Kypřič Lemken deskový 02222

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • Ještě 1 kusy k dispozici!

300 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A135988

BRUDER® Kypřič Lemken deskový 02222
Kypřič Lemken deskovýje vhodný pro moderní zemědělství. Zpracovací metoda půdy je oráním, setbou a výsevem. Do rámu kypřiče je možné připnout nakladač. Tento stroj zkypřuje půdu. Firma LEMKEN je specialistou na výrobu zemězpracujících mašin a strojů. Tento model je vyroben dle originálu. Lze ho kombinovat se všemi BRUDER traktory. O 90° sklopný. Funkce otáčení a sklopení disků. Kombinujte se sadou LEMKEN číslo výrobku: 02026 a rozšiřte si možnosti hraní.

Highlights:

Stavba vozidla:
- přední otočení a sklopení disků
- sklopné o 90°

Podrobnosti:
• Číslo výrobku výrobce: 02222
• Rozměr: 38 x 15 x 12 cm
• Měřítko: 1:16
• Věk: od 3 let

Pozor!
- Upozornění! Nevhodné pro děti do 36 měsíců. Nebezpečí udušení malými díly.
- Doporučený věk: vhodné pro děti od 3 let
- Vyrobeno z kvalitní umělé hmoty (ABS)
- Made by Bruder

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

BRUDER

Plastové značky jako živé s láskou k detailu

Německá rodinná firma BRUDER je jedna z předních výrobců velmi kvalitních modelů aut z velmi kvalitní umělé hmoty. Značka BRUDER znamená nejvyšší kvalitu, protože se všechny výrobky zhotovují podle přísných měřítek kvality. Slogan „také v malém jako ten velký“ případně „Just like the real thing“ zrcadlí vodítko firemní filozofie. Hračky BRUDER jsou navrhovány a vyráběny v moderních podmínkách ve vlastních prostorách.


BRUDER® Kypřič Lemken deskový 02222
300 Kč