Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
SLEVA S KOLEM ŠTĚSTÍ
SLEVA S KOLEM ŠTĚSTÍ
Kód kupónu
KOLO4607
00
Hod.
00
Min.
00
Sek.
Více zdei
BRUDER® Land Rover 02594
Momentálně vyprodáno

BRUDER® Land Rover 02594

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma!
1.445 Kč
1.116 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 329 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A136811

BRUDER® Land Rover 02594
Zimní sport znamená pro mnohé odpočinek od denního stresu, čerstvý horský vzduch a fantastické panorama s výhledem na lesní krajinu pokrytou sněhem. Z těchto regionů jsou známé také sněžné skútry, které dokáží jezdit po svazích rychleji a bezpečněji než co ostatní. Sněžný skútr od Bruder se hodí jak ke sportovní vyjíždkám, tak také k zásahům na sjezdovkách. řidič je samozřejmě vybaven ochranným oblečením pro rychlou jízdu a má ochrannou helmu a rukavice. Odpružené vozidlo s elastomerovým řetězem nabízí v kombinaci se zavěšeným předním odpružení lyží skvělé jízdní vlastnosti ve složitém terénu. Sedátko skútru je koncipováno pro dva jezdce, čímž je možné vzít kdykoli spolujezdce. Ideálním doplnkem je tady např. lyžař (výrobek č. 60040) nebo snowbordistka (výrobek č. 60420) z širokého zimního sortimentu Bruder. Aby byl při všech povětrnostních podmínkách dosažen cíl, je Land Rover Defender Station výkonný tažný stroj. Ten kombinuje fascinující terénní kvality s nadčasovým designem Land Roveru. Rover má otvírací kapotu, otevírací dveře, zatáčení pomocí volantu + prodloužený volant součástí, obě nápravy odružené pro zvládnutí opravdu těžkého terénu. Je osazen závěsným zařízením na tažení přívěsů. Zatáčení předních kol pomocí prodlouženého volantu přes střechu. Pro převoz skútru slouží přívěs v moderním designu, který disponuje sklápěcí rampou a vepředu a vzadu podpěrnýma nohama. Űtyři dodávané podložné klíny se dají dát na různá místa na platformu pro upevnění skútru.

Kabina:
- okna z průhledného a vysoce kvalitního plastu

Stavba vozidla:
- náhradní kolo v zadních dveřích
- vyjmutelné sedátko
- otevírací kapota motoru
- možnost prohlédnout si motor

Prvky:
- odpružené obě nápravy
- snímatelné tažné zařízení

Včetně sněžného skútru s řidičem a vybavením, výrobek č. 63101:
- dvě místa na sednutí pro figurky bworld
- 2 extra držáky pro nářadí apod.
- snímatelná tažné zařízení
- odnímatelný nosič pro vzití kufru s nářadím
- s řidičem, helmou a rukavicemi
- zcela odpružené vozidlo s gumovým řetězem
- odpružená přední náprava s kyvadlovou funkcí a pohyblivými lyžemi

Podrobnosti:
• Űíslo výrobku výrobce: 02594
• Měřítko: 1:16
• Věk: od 4 let.

Pozor!
- Upozornění! Nevhodné pro děti do 36 měsíců. Nebezpečí udušení malými díly.
- Doporučený věk: vhodné pro děti od 4 let
- Vyrobeno z kvalitní umělé hmoty (ABS)
- Made by Bruder

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.