Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
BRUDER® Land Rover 02594

BRUDER® Land Rover 02594

  • Skladem
  • Dodací lhůta: Přibližně 6-8 pracovních dnů.
  • Poštovné zdarma!
  • Ještě 2 kusy k dispozici!

1.445 Kč
1.116 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 329 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A136811

BRUDER® Land Rover 02594
ZimnÝ sport znamená pro mnohÚ odpočinek od dennÝho stresu, čerstvř horskř vzduch a fantastickÚ panorama s vřhledem na lesnÝ krajinu pokrytou sněhem. Z těchto regionů jsou známÚ takÚ sněžnÚ skútry, kterÚ dokážÝ jezdit po svazÝch rychleji a bezpečněji než co ostatnÝ. Sněžnř skútr od Bruder se hodÝ jak ke sportovnÝ vyjÝždkám, tak takÚ k zásahům na sjezdovkách. řidič je samozřejmě vybaven ochrannřm oblečenÝm pro rychlou jÝzdu a má ochrannou helmu a rukavice. OdpruženÚ vozidlo s elastomerovřm řetězem nabÝzÝ v kombinaci se zavěšenřm přednÝm odpruženÝ lyžÝ skvělÚ jÝzdnÝ vlastnosti ve složitÚm terÚnu. Sedátko skútru je koncipováno pro dva jezdce, čÝmž je možnÚ vzÝt kdykoli spolujezdce. IdeálnÝm doplnkem je tady např. lyžař (vřrobek č. 60040) nebo snowbordistka (vřrobek č. 60420) z širokÚho zimnÝho sortimentu Bruder. Aby byl při všech povětrnostnÝch podmÝnkách dosažen cÝl, je Land Rover Defender Station vřkonnř tažnř stroj. Ten kombinuje fascinujÝcÝ terÚnnÝ kvality s nadčasovřm designem Land Roveru. Rover má otvÝracÝ kapotu, otevÝracÝ dveře, zatáčenÝ pomocÝ volantu prodlouženř volant součástÝ, obě nápravy odruženÚ pro zvládnutÝ opravdu těžkÚho terÚnu. Je osazen závěsnřm zařÝzenÝm na taženÝ přÝvěsů. ZatáčenÝ přednÝch kol pomocÝ prodlouženÚho volantu přes střechu. Pro převoz skútru sloužÝ přÝvěs v modernÝm designu, kterř disponuje sklápěcÝ rampou a vepředu a vzadu podpěrnřma nohama. Űtyři dodávanÚ podložnÚ klÝny se dajÝ dát na různá mÝsta na platformu pro upevněnÝ skútru.

Kabina:
- okna z průhlednÚho a vysoce kvalitnÝho plastu

Stavba vozidla:
- náhradnÝ kolo v zadnÝch dveřÝch
- vyjmutelnÚ sedátko
- otevÝracÝ kapota motoru
- možnost prohlÚdnout si motor

Prvky:
- odpruženÚ obě nápravy
- snÝmatelnÚ tažnÚ zařÝzenÝ

Včetně sněžnÚho skútru s řidičem a vybavenÝm, vřrobek č. 63101:
- dvě mÝsta na sednutÝ pro figurky bworld
- 2 extra držáky pro nářadÝ apod.
- snÝmatelná tažnÚ zařÝzenÝ
- odnÝmatelnř nosič pro vzitÝ kufru s nářadÝm
- s řidičem, helmou a rukavicemi
- zcela odpruženÚ vozidlo s gumovřm řetězem
- odpružená přednÝ náprava s kyvadlovou funkcÝ a pohyblivřmi lyžemi

Podrobnosti:
• ŰÝslo vřrobku vřrobce: 02594
• MěřÝtko: 1:16
• Věk: od 4 let.

Pozor!
- UpozorněnÝ! NevhodnÚ pro děti do 36 měsÝců. NebezpečÝ udušenÝ malřmi dÝly.
- Doporučenř věk: vhodnÚ pro děti od 4 let
- Vyrobeno z kvalitnÝ umělÚ hmoty (ABS)
- Made by Bruder

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

BRUDER® Land Rover 02594
1.445 Kč
1.116 Kč