Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
BRUDER® MB Arocs Domíchávač 03654
Momentálně vyprodáno

BRUDER® MB Arocs Domíchávač 03654

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma!

1.363 Kč
1.280 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A137040

BRUDER® MB Arocs Domíchávač 03654
Síla, robustonst a efektivita je na stavbách rozhodující. Proto nový Mercedes-Benz Arocs je určen pro tyto potřeby. Stejně jako všechny modely Bruder se jedná o věrnou kopii sktutečného stroje propracovanou do nejmenších detailů. Mercedes Benz AROCS je vybaven stejně jako všechny modely Bruder spoustou zajímavých funkcí, např. sklopnou korbou s otevírací zadní stěnou, otevíracími dveřmi kabiny, sklopnými zrcátky, atd. Model Bruder je kompatibilní s figurkami BWORLD. Jedná se o velký model domíchávače se 4 nápravami. Buben míchačky je otočný, součástí je i výklopný trativod, nádrž na vodu s hadicí. Vyprázdnění bubnu je dosaženo tím, že se obrátí směr otáčení bubnu, šroub uvnitř bubnu dopravuje obsah na výklopný trativod. Sklápěcí část, lze nastavit do několika poloh, což umožnuje zábavné hraní.

Kabina:
- okna z průhledného a vysoce kvalitního plastu
- sklápěcí zrcátka
- dveře lze otevřít

Stavba vozidla:
- šroub uvnitř obrací tok
- otočný buben na beton
- výklopný trativod

Prvky:
- profil pneumatik

Podrobnosti:
• Űíslo výrobku výrobce: 03654
• Rozměr: 58 x 18.5 x 27 cm
• Měřítko: 1:16
• Věk: od 3 let

Pozor!
- Upozornění! Nevhodné pro děti do 36 měsíců. Nebezpečí udušení malými díly.
- Doporučený věk: vhodné pro děti od 3 let
- Vyrobeno z kvalitní umělé hmoty (ABS)
- Made by Bruder

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.