Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
BRUDER® New Holland T8040 Traktor 03020

BRUDER® New Holland T8040 Traktor 03020

  • Skladem
  • Dodací lhůta: Přibližně 6-8 pracovních dnů.
  • Poštovné zdarma!
  • Ještě 4 kusy k dispozici!

899 Kč
873 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A136894

BRUDER® New Holland T8040 Traktor 03020
Tento traktor patřÝ ke špičkovřm modelům z řady New Holland. Je silnř a rychlř. Model je vybaven kabinou, která je celá zasklená včetně dveřÝ i oken. Dveře i okna se navÝc nechajÝ snadno otevÝrat. Jedinečnřm specifikem těchto modelů je řÝzenÝ "super-steer", kterřm rozumÝme řÝzenÝ přednÝ nápravy, se kterou se dá v tomto přÝpadě zatáčet až o 45 stupnů. Model je zhotoven dle předlohy originálnÝho stroje se všemi detaily, specifickou obratnostÝ a jednoduchou ovladatelnostÝ. PřednÝ náprava je odpružená a řiditelná, čelnÝ závažÝ je snÝmatelnÚ. Snadná manipulace. Druhř volant s delšÝm ramenem, kterř se provlÚkne přes posuvnÚ střešnÝm okno a nasadÝ se na stávajÝcÝ volant - usnadnuje ovládánÝ traktoru Skvělá hračka na trhu pro fanoušky traktoru New Holland. Tato hračka patřÝ právě dÝky svÚ lehkÚ ovladatelnosti a řÝditelnosti k našim nejoblÝbenějšÝm modelům. Traktoru nechybÝ ani odolnÚ profilovÚ pneumatiky, kterÚ jsou vhodnÚ pro každř terÚn. MěkkÚ dodatečnÚ pneumatiky, možnost nahlÚdnou do bloku motoru. Dodatečná montáž dvojitřch pneumatik /lze dokoupit samostatně/ New Holland T8040 traktor lze dÝky vřškově nastavtielnÚmu tažnÚmu zařÝzenÝ připojit všechny přÝvěsy Profi sÚrie (nejsou součástÝ balenÝ)

Kabina:
- Kabina stroje je zasklená, otevÝratelná.

Stavba vozidla:
- snÝmatelná přednÝ část
- tažnÚ zařÝzenÝ s vřškově nastavitelnřm kladkostrojem
- otevÝracÝ kapota motoru

Prvky:
- přednÝ a zadnÝ závěsnÚ zařÝzenÝ
- možnost dokoupenÝ pneu
- profil pneumatik
- Super-steer řÝzenÝ

Pohyblivá funkce:
- řÝzenÝ skrz traktorovou střechu (přÝdavnÚ)

Podrobnosti:
• ŰÝslo vřrobku vřrobce: 03020
• 36 x 17.5 x 20.5 cm
• MěřÝtko: 1:16
• Věk: od 3 let

Pozor!
- UpozorněnÝ! NevhodnÚ pro děti do 36 měsÝců. NebezpečÝ udušenÝ malřmi dÝly.
- Doporučenř věk: vhodnÚ pro děti od 3 let
- Vyrobeno z kvalitnÝ umělÚ hmoty (ABS)
- Made by Bruder

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

BRUDER® New Holland T8040 Traktor 03020
899 Kč
873 Kč