Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
BRUDER® New Holland T8040 Traktor 03020

BRUDER® New Holland T8040 Traktor 03020

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma!
  • Ještě 1 kusy k dispozici!

899 Kč
873 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A136894

BRUDER® New Holland T8040 Traktor 03020
Tento traktor patří ke špičkovým modelům z řady New Holland. Je silný a rychlý. Model je vybaven kabinou, která je celá zasklená včetně dveří i oken. Dveře i okna se navíc nechají snadno otevírat. Jedinečným specifikem těchto modelů je řízení "super-steer", kterým rozumíme řízení přední nápravy, se kterou se dá v tomto případě zatáčet až o 45 stupnů. Model je zhotoven dle předlohy originálního stroje se všemi detaily, specifickou obratností a jednoduchou ovladatelností. Přední náprava je odpružená a řiditelná, čelní závaží je snímatelné. Snadná manipulace. Druhý volant s delším ramenem, který se provlékne přes posuvné střešním okno a nasadí se na stávající volant - usnadnuje ovládání traktoru Skvělá hračka na trhu pro fanoušky traktoru New Holland. Tato hračka patří právě díky své lehké ovladatelnosti a říditelnosti k našim nejoblíbenějším modelům. Traktoru nechybí ani odolné profilové pneumatiky, které jsou vhodné pro každý terén. Měkké dodatečné pneumatiky, možnost nahlédnou do bloku motoru. Dodatečná montáž dvojitých pneumatik /lze dokoupit samostatně/ New Holland T8040 traktor lze díky výškově nastavtielnému tažnému zařízení připojit všechny přívěsy Profi série (nejsou součástí balení)

Kabina:
- Kabina stroje je zasklená, otevíratelná.

Stavba vozidla:
- snímatelná přední část
- tažné zařízení s výškově nastavitelným kladkostrojem
- otevírací kapota motoru

Prvky:
- přední a zadní závěsné zařízení
- možnost dokoupení pneu
- profil pneumatik
- Super-steer řízení

Pohyblivá funkce:
- řízení skrz traktorovou střechu (přídavné)

Podrobnosti:
• Űíslo výrobku výrobce: 03020
• 36 x 17.5 x 20.5 cm
• Měřítko: 1:16
• Věk: od 3 let

Pozor!
- Upozornění! Nevhodné pro děti do 36 měsíců. Nebezpečí udušení malými díly.
- Doporučený věk: vhodné pro děti od 3 let
- Vyrobeno z kvalitní umělé hmoty (ABS)
- Made by Bruder

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

BRUDER® New Holland T8040 Traktor 03020
899 Kč
873 Kč