Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
BLACK FRIDAY
BLACK FRIDAY
Kód Kupónu
BLACK4608
00
Hod.
00
Min.
00
Sek.
Více zdei
BRUDER® Ohrada na zvířata bílá s doplňky 62521

BRUDER® Ohrada na zvířata bílá s doplňky 62521

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • Ještě 5 kusy k dispozici!

840 Kč
Cena včetně DPH:

Popis výrobku

Číslo výrobku: A137136

BRUDER® Ohrada na zvířata bílá s doplňky 62521
Skvělá sada díky pohyblivým figurkám Bruder bworld!! Můžete si zahrát oblíbené scénky ze světa jezdectví, nebo jen o koně pečovat. Zábavnější je kombinace budov a plotů. Malá ohrada s plotem, vybavena koněm a jezdkyní je jedinečným doplňkem k výrobku číslo 62520. Díky jedinečnému systému propojení kombinací jednotlivým dílů si můžete stavět a přestavovat scénky, tak jak chcete. Je možné propojit více budov, více ohrad a kombinovat několik ohrad pro více druhů zvířat. Díky sadě a rozšíření plotu číslo výrobku 62502 lze změnit výběh v trénovací dráhu. Sada obsahuje přístřešek, koně, ohradu, jezdkynii (oblečení v různých barvách) uzdu a sedlo. Další doplňky: jmenovku, helmu, chrániče na klouby a další.

Obsah:
- 4 chrániče
- helmu
- sedlo
- uzda

Další:
- plotové části jsou vyměnitelné a kombinovatelné
- nádobu na seno a jmenovku je možné připevnit na plot
- plot lze propojit
- brána na zavření

Podrobnosti:
• Číslo výrobku výrobce: 62521
• Věk: od 3 let

Pozor!
- Upozornění! Nevhodné pro děti do 36 měsíců. Nebezpečí udušení malými díly.
- Doporučený věk: vhodné pro děti od 3 let
- Vyrobeno z kvalitní umělé hmoty (ABS)
- Made by Bruder

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

BRUDER

Plastové značky jako živé s láskou k detailu

Německá rodinná firma BRUDER je jedna z předních výrobců velmi kvalitních modelů aut z velmi kvalitní umělé hmoty. Značka BRUDER znamená nejvyšší kvalitu, protože se všechny výrobky zhotovují podle přísných měřítek kvality. Slogan „také v malém jako ten velký“ případně „Just like the real thing“ zrcadlí vodítko firemní filozofie. Hračky BRUDER jsou navrhovány a vyráběny v moderních podmínkách ve vlastních prostorách.


BRUDER® Ohrada na zvířata bílá s doplňky 62521
840 Kč