Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
BRUDER® Postřikovač AMAZONE UX 5200 02207
Momentálně vyprodáno

BRUDER® Postřikovač AMAZONE UX 5200 02207

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
1.090 Kč
800 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 290 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A135926

BRUDER® Postřikovač AMAZONE UX 5200 02207
Hnojení a ochrana rostlin jsou neodmyslitelnou součástí v zemědělství. Firma Amazone se již 125 let specializuje na vývoj pracovních strojů, zejména polních postřikovačů, které slouží právě k této ochraně rostlin. Tento nový model postřikovače Amazone UX5200 splnuje nejnáročnější požadavky moderního zemědělství. Jeho objem je až 5. 000 litrů, což umožńuje postříkat dostatečné pohnojení plodin. Se svým rozpětím ramen umožnuje především snadné pohnojení plodin na velké ploše. BRUDER vyvinul přesně dle tohoto stroje originální model polního postřikovače se všemi detaily. K lepší stabilitě slouží opěrná noha.V přední části postřikovače je umístěn dvoudílný žebřík. Potřikovač je plně funkční - nádrž je možné plnit vodou, ramena lze sklopit do stran, upevnit na ně hadici a pro stříkání vody slouží ručně ovládaná pumpa. Do oranžové nádrže se nalije voda a ze dvou mohutných ramen skutečně tryská postřik ! Űerpadlo je mechanické, instalované v hrdle nádrže.

Highlights:

Stavba vozidla:
- dvoudílný žebřík k vysunutí
- hadice s 9 otvory pro stříkání
- výsuvná ramena ke sklápění
- výškově nastavitelná
- možnost naplnit vodou (ca. 390 ml)
- podstavná noha
- ruční pumpa k pohánění vody do ramen
- snímatené hadice k čištění

Prvky:
- pneumatiky s profily

Pohyblivá funkce:
- funkiční pumpa

Podrobnosti:
• Űíslo výrobku výrobce: 02207
• Rozměr: 38,3 x 99,6 x 19,7 cm
• Měřítko: 1:16
• Věk: od 4 let.

Pozor!
- Upozornění! Nevhodné pro děti do 36 měsíců. Nebezpečí udušení malými díly.
- Doporučený věk: vhodné pro děti od 4 let
- Vyrobeno z kvalitní umělé hmoty (ABS)
- Made by Bruder

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.