Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
BRUDER® Scania popelář oranžový, zadní nakládka 03560

BRUDER® Scania popelář oranžový, zadní nakládka 03560

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma!
  • BRUDER® SCANIA míchačka na beton 03554
  • BRUDER® Scania autojeřáb 03570
  • BRUDER® SCANIA LKW sklápěčka 03550
  • BRUDER® Nákladní auto Scania na přepravu dřeva 03524

1.417 Kč
1.360 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A137019

BRUDER® Scania popelář oranžový, zadní nakládka 03560
Prémiová kvalita až do nejmenšího detailu - to je motto SCANIA R-série. Kabina řidiče je jako obvykle postavena s velkým dúrazem na detail. Skvělé nákladní vozidlo Profi série od BRUDER. Čelní sklo kabiny je vyrobreno z nerozbitného polykarbonátu. Kabinu lze doplnit o zvukový a světelný modul: 2801 (lze dokoupit samostatně) Zrcátka kabiny lze sklopit a dveře otevřít. Kompletní nakládací a vykládací proces popelářského vozu je řízen unikátním mechanismem pomocí otáčení kolečka. Vyprázdnit lze dvě popelnice najednou. Vyprázdnit lze i kontejnery na odpadky díky podpěrné konzole. Vyprazdňovací proces: odpadkové koše jsou tlačeny do podpěrné konzole a odpad se pak pomocí zvedacího mechanismu vyprázdní do koryta. Otáčením kolečka je odpad vtažen do drtícího mechanismu, je stlačen a transportován do odpadní jámy. Madlo umístěné v horní části odpadkového kontejneru slouží k vyklápění odpadu. Balení obsahuje 2 malé popelnice. Karosérie automobilu vyklápěcí kontejner na odpaky může být otevřen, součástí jsou měkké profilové pneumatiky Doukoupit lze sadu 3 malých popelnic a 1 kontejneru, číslo výrobku: 02606 (lze dokoupit samostatně)

Pohyblivá funkce:
- vyprazdňovací funkce
- otočná mechanika
- sklopná část na držení popelnic

Podrobnosti:
• Číslo výrobku výrobce: 03560
• Rozměr: 62 x 18.5 x 26.5 cm
• Měřítko: 1:16
• Věk: od 3 let

Pozor!
- Upozornění! Nevhodné pro děti do 36 měsíců. Nebezpečí udušení malými díly.
- Doporučený věk: vhodné pro děti od 3 let
- Vyrobeno z kvalitní umělé hmoty (ABS)
- Made by Bruder

Příslušenství

Cena
240 Kč
Cena
220 Kč
Cena
150 Kč
Cena
173 Kč

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

BRUDER

Plastové značky jako živé s láskou k detailu

Německá rodinná firma BRUDER je jedna z předních výrobců velmi kvalitních modelů aut z velmi kvalitní umělé hmoty. Značka BRUDER znamená nejvyšší kvalitu, protože se všechny výrobky zhotovují podle přísných měřítek kvality. Slogan „také v malém jako ten velký“ případně „Just like the real thing“ zrcadlí vodítko firemní filozofie. Hračky BRUDER jsou navrhovány a vyráběny v moderních podmínkách ve vlastních prostorách.


BRUDER® Scania popelář oranžový, zadní nakládka 03560
1.417 Kč
1.360 Kč