Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
BULLYLAND Disney© - Ledová královna, sada 12220
Momentálně vyprodáno

BULLYLAND Disney© - Ledová královna, sada 12220

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
MOC¹ 818 Kč
681 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 137 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A134014

BULLYLAND Disney© - Ledová královna, sada 12220
#Naše sada Deluxe obsahuje důležité představitele filmu Ledového království. Vedle hlavní figurky, princezny Anny tu najdete i další důležité figurky, jako jsou: Olaf - sněhulák, kterému občas odpadávají části těla, Sven - nebojácný sob, Kryštof - mladík, který Anně pomůže na její cestě a konečně královná Anna.

Inspirujte se filmem "Ledová Královna" od H. CH. Andersena, který převyprávěl Disney. Zahrajte si Vaše oblíbené, napínavé scénky.

Podrobnosti:
• Űíslo výrobku výrobce: 12220
• Tematický svět: Comic World / Disney© Film
• Rozměry: 25 x 6 x 30cm
• Od 3 let.

Upozornění!
Nevhodné pro děti do tří let. Obsahuje malé části, které by mohly být spolknuty. Nebezpečí udušení!

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.