Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
Calypso „Natural Massage“  houba na mytí
Momentálně vyprodáno

Calypso „Natural Massage“ houba na mytí

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
70 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A110759

Calypso „Natural Massage“ houba na mytí
• Materiál: Přírodní vlákno
• Másážní houba na mytí
• Dermatologicky testováno
• K regeneraci pokožky
• Masážní strana a jemná strana z viskózy

Ideální pro revitalizaci pokožky: Masáží dochází k prokrvení pokožky a její vitalita se vrací. Rostlinné vlákna s bavlnou pro jemnou masáž.

Upozornění k použití: Před a po použití důkladně vypláchnout a nechat uschnout na vzduchu. ­ Pro hygienické použití pravidelně prát.

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Nuk

NUK - Od počátku v dobrých rukách

Od roku 1956 vyvíjí NUK výrobky, které podporují děti v každé životní fázi od narození do školkového věku. Rodičům tyto výrobky usnadňují život. Správný tvar savičky zde hraje velkou roli. Proto mají všechny dudlíky a savičky NUK svůj speciální tvar, který je přirozený a ideální pro správný vývoj dětské čelisti. Je napodobením mateřského prsu při kojení. Kromě dudlíků, saviček a dětských lahviček nabízí NUK mnohé další výrobky, které usnadňují běžné dny s dítětem. Objevte výrobky NUK!