Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis

CANDIDE Přebalovací taška City Smart šedá
Momentálně vyprodáno

CANDIDE Přebalovací taška City Smart šedá

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma!
2.258 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A182738

CANDIDE Přebalovací taška City Smart šedá
Přebalovací taška City smart je taška s moderním designem a dotekem městské elegance. Rukojeti vyrobené z materiálu imitující kůži. Součástí je přebalovací podložka a termoobal na láhev, který udržuje teplotu. Melírovaná tkanina a rukojeti z imitátu kůže.

Detaily:
  • Rozměry: 40 x 18 x 35 cm
  • Materiál: polyester
  • Objem: 25 Litrů

Rádi odpovíme na Vaše otázky

Popis výrobku není dostatečný? Máte další otázky ohledně vybraného výrobku? Kontaktujte náš zákaznický servis, který v případě potřeby kontaktuje výrobce a zodpoví Vaše otázky.

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.