CHICCO Chodítko Autobus

CHICCO Chodítko Autobus

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma od 850 Kč

MOC¹ 1.091 Kč
590 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 501 Kč

Popis výrobku

Číslo výrobku: A110598

CHICCO Chodítko Autobus
Chodítko Autobus

Veselé chodítko ve tvaru autobusu, skvělá hračka 2v1:

1. pomáhá dítěti udržet rovnováhu při jeho prvních krůčcích. Velká stabilita díky 4 velkým kolům.
2. aktivní centrum s 5 různými manuálními aktivitami.

Podrobnost:
• Věk: od 9 Měsíců

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Chicco

Know-How ve všech oblastech

Značka Chicco vzešla v roce 1958 ze skupiny Artsana a je italským výrobcem dětského zboží. V neustálé spolupráci s vědci a lékaři vyvíjí neustále nové výrobky, které pomáhají rodičům i dětem v mnoha životních oblastech. Nechte se překvapit rozsáhlým sortimentem Chicco. Kromě oblíbených golfových kočárků nabízí italská firma odrážedla, hrací deky, ale i praktické věci jako sterilizátory nebo ohřívačky, které pokaždé znovu potěší rodiče díky své potřebnosti.


CHICCO Chodítko Autobus
MOC¹ 1.091 Kč
590 Kč