Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
CHICCO Dudlík Physio Soft, silikon 4m+, modrý s kroužkem BPA-neobsahuje
Momentálně vyprodáno

CHICCO Dudlík Physio Soft, silikon 4m+, modrý s kroužkem BPA-neobsahuje

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma od 850 Kč

104 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A073343

CHICCO Dudlík Physio Soft, silikon 4m+, modrý s kroužkem BPA-neobsahuje
CHICCO Dudlík Physio Soft 0m+

---Značková kvalita firmyChicco---

Dudlík Physio Soft je anatomický a funkční. Pasuje do malých dětských úst. Je vyroben ze 100% silikonu. Je velice měkký, konvexně formovaný a elastický. Díky srdcovému tvaru nezanechává na dětské pokožce obtisk. Ultra tenký profil pro snadné zavření úst.
1 Dudlík v balení

Vlastnosti:
• silikon
• správná cirkulace vzduchu
• ultra tenký profil
• BPA-neobsahuje
• 4m+
• s kroužkem

Příslušenství

Cena
178 Kč
Cena
145 Kč

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Chicco

Know-How ve všech oblastech

Značka Chicco vzešla v roce 1958 ze skupiny Artsana a je italským výrobcem dětského zboží. V neustálé spolupráci s vědci a lékaři vyvíjí neustále nové výrobky, které pomáhají rodičům i dětem v mnoha životních oblastech. Nechte se překvapit rozsáhlým sortimentem Chicco. Kromě oblíbených golfových kočárků nabízí italská firma odrážedla, hrací deky, ale i praktické věci jako sterilizátory nebo ohřívačky, které pokaždé znovu potěší rodiče díky své potřebnosti.