Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
chicco Easy Fit 2017 Sandshell

chicco Easy Fit 2017 Sandshell

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • chicco nosítko Easy Fit Blue Passion, 2017
  • chicco Nosítko Easy Fit Power Blue
  • chicco Easy Fit 2017 Black Night
  • chicco Easy Fit 2017 Paprika

830 Kč
Cena včetně DPH:

Popis výrobku

Číslo výrobku: A193753

chicco Easy Fit 2017 Sandshell
Díky novému nosítku od Chicco nosí rodiče své dítě blízko při sobě, zatímco mají současně volné ruce pro každodenní věci. Dát přes tričko, utáhnout a hotovo. Nosítko se dá snadno nasadit a přesvědčí intuitivním a snadným nastavením.

O správnou polohu při sezení se v každé růstové fázi postará ergonomické sedátko. To zajistí, že dítě zaujme správnou polohu ve tvaru M a tím se vyhnete chybné poloze kyčlí u dítěte. Také International Hip Dysplasia Institute (IHDI) označuje nosítko Easyfit při korektním použití jako výrobek pro zdravý vývoj kyčlí.

Novorozenci a malá miminka si užívají nošení v tělesném a zrakovém kontaktu s rodičem. Díky stabilní opěrce hlavy jsou týl a hlava nejlépe chráněny a mají podporu. Později se dá dítě nosit tak, aby se dívalo na ulici. Změna polohy je přitom velmi snadná. Potřeba je jen několik málo úkonů Nosítko se dá používat od narození do 9 kg hmotnosti dítěte. Velmi praktické: Díky držáku dudlíku mají děti na cestách oblíbený dudlík na dosah.

Servis

Rádi odpovíme na Vaše otázky

Popis výrobku není dostatečný? Máte další otázky ohledně vybraného výrobku? Kontaktujte náš zákaznický servis, který v případě potřeby kontaktuje výrobce a zodpoví Vaše otázky.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Chicco

Know-How ve všech oblastech

Značka Chicco vzešla v roce 1958 ze skupiny Artsana a je italským výrobcem dětského zboží. V neustálé spolupráci s vědci a lékaři vyvíjí neustále nové výrobky, které pomáhají rodičům i dětem v mnoha životních oblastech. Nechte se překvapit rozsáhlým sortimentem Chicco. Kromě oblíbených golfových kočárků nabízí italská firma odrážedla, hrací deky, ale i praktické věci jako sterilizátory nebo ohřívačky, které pokaždé znovu potěší rodiče díky své potřebnosti.


chicco Easy Fit 2017 Sandshell
830 Kč