Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
CHICCO Easy Meal Parní vařič, BPA-neobsahuje,červeno/bílý
Momentálně vyprodáno

CHICCO Easy Meal Parní vařič, BPA-neobsahuje,červeno/bílý

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma!
MOC¹ 3.546 Kč
3.252 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 294 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A130134

CHICCO Easy Meal Parní vařič, BPA-neobsahuje,červeno/bílý
Vyberte si zdravé vaření pro Vaše dítě. Vyberte si oblíbené složky a připravte je pomocí horké páry, příprava jídla se zachováním nutričních hodnot a chutí. Speciální čepele na rozmixování jídla. Rozmixují jídlo rovnoměrně, čímž sníží množství vzduchových bublin v jídle a připraví tak jídlo, které je pro Vaše dítě lépe stravitelné. Parní vařič obsahuje: 1 košík na ohřátí skleničky s kaší, 1 špachtle na vyškrábání zbytků z mixéru, 2 malé nádobky na uchování stravy, praktickou kuchařku.

• digitální časovač
• speciální čepele na rozmixování jídla.
• pára na rozmrazování a ohřívání připravené kaše

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.