Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
CHICCO Hluboká korbička ARTIC Anthracite 2014

CHICCO Hluboká korbička ARTIC Anthracite 2014

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma!
  • Ještě 11 kusy k dispozici!
  • CHICCO Hluboká korbička ARTIC Beige 2014

MOC¹ 5.064 Kč
3.990 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 1.074 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A087089

CHICCO Hluboká korbička ARTIC Anthracite 2014
CHICCO Hluboká korbička ARTIC

Hluboká korbička Artic je prostorná a polstrovaná, aby garantovala dítěti pohodlí v každé roční době. Dá se snadno namontovat na konstrukci sportovního kočárku a má praktické přenosné madlo. Velká stříška Cabrio se sluneční clonou a kryt korbičky optimálně chrání dítě.

Rádi odpovíme na Vaše otázky

Popis výrobku není dostatečný? Máte další otázky ohledně vybraného výrobku? Kontaktujte náš zákaznický servis, který v případě potřeby kontaktuje výrobce a zodpoví Vaše otázky.

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

CHICCO Hluboká korbička ARTIC Anthracite 2014
MOC¹ 5.064 Kč
3.990 Kč