Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
chicco Oasys 2017 Blue Passion

chicco Oasys 2017 Blue Passion

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma!
  • Ještě 4 kusy k dispozici!
  • chicco Oasys 2017 Truffles
  • chicco Oasys 2017 Elegance
  • chicco Oasys 2017 Sandshell
  • chicco Oasys 2017 Black Night

3.785 Kč
Cena včetně DPH:

Popis výrobku

Číslo výrobku: A193710

chicco Oasys 2017 Blue Passion
Oasys 0+ je měkkou autosedačkou pro miminka v prvních měsících.

Integrovaná opěrka hlavy a měkká vložka chrání hlavu a týl miminka a zajistí ergonomickou polohu. Instalace proti směru jízdy pomocí pásu auta. Schváleno podle ECE R44/04 jako autosedačka třídy 0+ a vhodné od narození do 13 kg hmotnosti dítěte. Oasys 0+ se dodává včetně základny pro ještě snazší instalaci.

Příslušenství

Cena
379 Kč
Cena
229 Kč

Servis

Garance výměny - V případě nehody garantujeme výměnu autosedačky!

Dokonce i boční náraz při nízké rychlosti může vést k poškození autosedačky. Pokud jste autosedačku koupili u nás, garantujeme Vám její bezplatnou výměnu po dobu dvou let od koupě.

Podrobnosti

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Chicco

Know-How ve všech oblastech

Značka Chicco vzešla v roce 1958 ze skupiny Artsana a je italským výrobcem dětského zboží. V neustálé spolupráci s vědci a lékaři vyvíjí neustále nové výrobky, které pomáhají rodičům i dětem v mnoha životních oblastech. Nechte se překvapit rozsáhlým sortimentem Chicco. Kromě oblíbených golfových kočárků nabízí italská firma odrážedla, hrací deky, ale i praktické věci jako sterilizátory nebo ohřívačky, které pokaždé znovu potěší rodiče díky své potřebnosti.


chicco Oasys 2017 Blue Passion
3.785 Kč