% Sleva na dětský pokoj %
Sleva na dětský pokoj
SLEVA 10%
KZ117337
00
Hod.
00
Min.
00
Sek.
Více zdei
chicco Pocket Relax Ladybug, 2017

chicco Pocket Relax Ladybug, 2017

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma!
  • Ještě 9 kusy k dispozici!
  • chicco  Pocket Relax Sweet Dog, 2017
  • CHICCO Houpací lehátko Pocket Relax Grey
  • CHICCO Houpací lehátko Pocket Relax Green

1.490 Kč
Cena včetně DPH:

Popis výrobku

Číslo výrobku: A223532

chicco Pocket Relax Ladybug, 2017
Pocket Relax, ideální řešení na cesty! Lehátko Pocket Relax se vyznačuje moderním designem a přesvědčí dospělé i děti neotřelými funkcemi. Největší přednost: Díky jedinečnému skládacímu mechamisnuji lze složit do velmi kompaktního tvaru, snadno skladovat nebo vzít s sebou v praktické přenosné tašce. Prostorné, měkce polstrované sedátko zajišťuje neustále nejvyšší komfort. Díky polohovatelné poloze na ležení se dá v lehátku ležet i vzpřímeně sedět. Houpačka se dá snadno zaaretovat pomocí nožek, aby mohlo dítě pěkně spát. Jdnoduše roztáhnout a lehátko již stojí pevně na zemi. Děti jsou v každé poloze zajištěné polstrovaným bezpečnostním pásem, který se dá snadno přizpůsobit individuální velikosti dítěte. Přednosti tohoto lehátka: Díky jedinečnému skládacímu mechamisnuji lze Pocket Relax složit do velmi kompaktního tvaru a snadno skladovat. Díky přenosné tašce můžete vzt lehátko všude s sebou. Od 12 měsíců se pásy odejmou a Pocket Relax lze používat jako první sedátko do 18 kg

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Chicco

Know-How ve všech oblastech

Značka Chicco vzešla v roce 1958 ze skupiny Artsana a je italským výrobcem dětského zboží. V neustálé spolupráci s vědci a lékaři vyvíjí neustále nové výrobky, které pomáhají rodičům i dětem v mnoha životních oblastech. Nechte se překvapit rozsáhlým sortimentem Chicco. Kromě oblíbených golfových kočárků nabízí italská firma odrážedla, hrací deky, ale i praktické věci jako sterilizátory nebo ohřívačky, které pokaždé znovu potěší rodiče díky své potřebnosti.


chicco Pocket Relax Ladybug, 2017
1.490 Kč