Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
CHICCO Turbo Touch Auto Fiat 500 růžové
Momentálně vyprodáno

CHICCO Turbo Touch Auto Fiat 500 růžové

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
MOC¹ 518 Kč
452 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 66 Kč

Popis výrobku

Číslo výrobku: A135349

CHICCO Turbo Touch Auto Fiat 500 růžové
Nové Turbo Touch Auto v novém designu od Fiat 500 a ABARTH.S Turbo Touch systémem: natáhni auto zpět a pusť ho.Auto s typickými zvuky motoru.

Podrobnosti:
• Číslo výrobku výrobce: 00007331100000
• Součástí je zvuk brždění a trubky
• Od 2 let
• 3x AA 1,5 V (baterie jsou součástí balení)

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Chicco

Know-How ve všech oblastech

Značka Chicco vzešla v roce 1958 ze skupiny Artsana a je italským výrobcem dětského zboží. V neustálé spolupráci s vědci a lékaři vyvíjí neustále nové výrobky, které pomáhají rodičům i dětem v mnoha životních oblastech. Nechte se překvapit rozsáhlým sortimentem Chicco. Kromě oblíbených golfových kočárků nabízí italská firma odrážedla, hrací deky, ale i praktické věci jako sterilizátory nebo ohřívačky, které pokaždé znovu potěší rodiče díky své potřebnosti.