Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
chicco Urban Color Pack 2017 Red Passion

chicco Urban Color Pack 2017 Red Passion

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma!
  • chicco Urban Color Pack 2017 Legend
  • chicco Urban Color Pack 2017 Winter Day
  • chicco  Urban Color Pack 2017 Anthracite
  • chicco Urban Color Pack 2017 Sandshell

1.099 Kč
Cena včetně DPH:

Popis výrobku

Číslo výrobku: A193819

chicco Urban Color Pack 2017 Red Passion
Color Pack na podvozek kočárku Urban je k dostání v různých barvách. Tím dostane kočárek osobní punc dle Vašeho vkusu.

Každý Color Pack obsahuje Cabrio stříšku, kryt kočárku případně nánožník na sportovní korbičku, vložku pro první měsíce a Komfort-Kit. Všechny díly spolu ladí a dají se flexibilně vyměňovat.

Servis

Rádi odpovíme na Vaše otázky

Popis výrobku není dostatečný? Máte další otázky ohledně vybraného výrobku? Kontaktujte náš zákaznický servis, který v případě potřeby kontaktuje výrobce a zodpoví Vaše otázky.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Chicco

Know-How ve všech oblastech

Značka Chicco vzešla v roce 1958 ze skupiny Artsana a je italským výrobcem dětského zboží. V neustálé spolupráci s vědci a lékaři vyvíjí neustále nové výrobky, které pomáhají rodičům i dětem v mnoha životních oblastech. Nechte se překvapit rozsáhlým sortimentem Chicco. Kromě oblíbených golfových kočárků nabízí italská firma odrážedla, hrací deky, ale i praktické věci jako sterilizátory nebo ohřívačky, které pokaždé znovu potěší rodiče díky své potřebnosti.


chicco Urban Color Pack 2017 Red Passion
1.099 Kč