Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
Chladící kousátko CHICCO ve tvaru třešní 4M+

Chladící kousátko CHICCO ve tvaru třešní 4M+

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • CHICCO Chladící kousátko - led s vodou 4M+

112 Kč
101 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 11 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A000037

Chladící kousátko CHICCO ve tvaru třešní 4M+
Chladící kousátko "Třešně"

Umělohmotná část obsahuje speciální chladící gel, který zůstane na dlouhou dobu chladný. Tím sklidnuje bolesti a osvěžuje ústa a cilivé dásně.


Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Chicco

Know-How ve všech oblastech

Značka Chicco vzešla v roce 1958 ze skupiny Artsana a je italským výrobcem dětského zboží. V neustálé spolupráci s vědci a lékaři vyvíjí neustále nové výrobky, které pomáhají rodičům i dětem v mnoha životních oblastech. Nechte se překvapit rozsáhlým sortimentem Chicco. Kromě oblíbených golfových kočárků nabízí italská firma odrážedla, hrací deky, ale i praktické věci jako sterilizátory nebo ohřívačky, které pokaždé znovu potěší rodiče díky své potřebnosti.


Chladící kousátko CHICCO ve tvaru třešní 4M+
112 Kč
101 Kč